Fotomaniak's Blog

Just another WordPress.com weblog

Najładniesze wspólne zdjęcie

leave a comment »


Pomysłów jest bez liku. Tylko czasem odwagi brak, by je zrealizować. Fotografia ślubna to wspaniała pamiątka z tego szczególnego dnia. Sceneria jest tutaj bardzo ważna…

Według danych Urzędu Stanu Cywilnego w Szczecinie, od stycznia do czerwca w mieście zawarto 786 małżeństw, w tym 309. konkordatowych. Wypowiadane słowa przysięgi o miłości i wierności, świetnie nakręcają okołoślubne biznesy, w tym ten fotograficzny. Bo żeby po latach przewracać album z pięknymi zdjęciami trzeba wydać niemało. Przynajmniej 1000 zł. A to naprawdę minimum.

Fotografię ślubną można – w skrócie – podzielić na reportażową, plener oraz studio – tłumaczy Sławomir Trojanowski ze Studia Este – Ta pierwsza polega na artystycznym ujęciu całego dnia państwa młodych, od ich przygotowań po wesele. Za najfajniejsze uznaje się zdjęcia plenerowe. Tutaj można zaszaleć i spełnić niemal każdy kaprys. Na ten rodzaj zdjęć młodzi (czasami wraz ze świadkami) decydują się zazwyczaj wtedy, kiedy emocje już opadną – kilka dni po uroczystości.

czytaj całość

Reklamy

Written by fotomaniak

Lipiec 9, 2009 @ 12:09 pm

Napisane w Fotografia ślubna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: