Fotomaniak's Blog

Just another WordPress.com weblog

WYSTAWA MAGDALENY TOMASZEWSKIEJ

leave a comment »


Magdalena Tomaszewska ma 25 lat i pochodzi z Kostrzyna nad Odra, jest tegoroczna absolwentka Gospodarki przestrzennej w Collegium Polonicum. Jej przygoda z fotografia zaczęła się 6 lat temu od zenita taty. Jest samoukiem, a jej warsztat to nauka na własnych błędach.
Autorka wystawia swoje prace pod swoim nazwiskiem, często także pod swoim pseudonimem „Śmietana”. Pierwszy raz pokazała swoje prace na wystawie „Salon Wiosenny 2007” w swoim rodzinnym mieście, gdzie dostała nagrodę. W kwietniu 2008 wystawę jej prac zorganizowało Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. W maju 2008 wystawa została pokazana w pracowni artystycznej „Meszuge”. W 2008 roku brała również udział w „Galerii Bezdomnej” w Gorzowie.
Magdalena Tomaszewska lubi łączyć motywy, dlatego bardzo często robi dyptyki. Tematyka to głównie ludzie oraz przedmioty życia codziennego. Stara się pokazywać świat w dość specyficzny sposób tak, aby niepozorne otaczające nas przedmioty nabierały nowego, innego znaczenia. Kadruje dość odważnie, bo lubi niebanalne kadry. Przeważnie jest to sepia i duży kontrast. Zajmuje się także artystyczna fotografia ślubna.

W dniach 06 lipca – 31 sierpnia br. zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej „Śmietanowy zapach myśli” Magdaleny Tomaszewskiej. Wystawa składa się z 9 dyptyków w sepii, których tematyka są ludzie.

czytaj całość

Reklamy

Written by fotomaniak

Lipiec 9, 2009 @ 12:13 pm

Napisane w Wystawy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: